Jeśli planujemy zmianę miejsca zamieszkania, na pewno w naszej głowie pojawi się dylemat, jaka opcja byłaby dla nas lepsza: mieszkanie czy dom. Niektórzy z nas na pewno będą woleli zmiany, a inni pozostaną przy dotychczasowej opcji. Zarówno za mieszkaniem, jak i za domem przemawiają pewne plusy. Opcje te nie są również wolne od minusów.

Należy przenalizować wszystkie za oraz przeciw i dopiero wtedy podjąć decyzję dotyczącą lokalu. Mieszkanie w bloku to z pewnością mniej obowiązków związanych z naprawami i remontami. W domu jednorodzinnym często musimy naprawiać elektrykę czy dach. Usterkami w mieszkaniu zajmuje się wyznaczona osoba.

Wybierając mieszkanie, nie musimy kłopotać się odśnieżaniem chodników, zadbaniem o zimowy opał i organizowaniem wielkich porządków. Mieszkanie jest dobrą opcją dla zapracowanych ludzi i tych, którzy chcą mieć wszędzie blisko. Z kolei dom oferuje znacznie większą przestrzeń. Zawsze możemy pomyśleć również o jego rozbudowie.

Jandach inwestuje w mieszkania z ogródkiem Skórzewo w ramach programu MDM MDM http://jandach-lubon.pl od dewelopera Jandach w Lubniu

Taka opcja to możliwość posiadania własnego ogrodu, w którym możemy sadzić różne rośliny i miło spędzać czas. Dom to także własny garaż i miejsce dla naszego samochodu. W przypadku domu, nie musimy się martwić o ciszę nocną, by nie przeszkadzać sąsiadom. Mieszkańcy domów opłacają jedynie koszty eksploatacyjne i nie martwią się opłatami za czynsz.

Sabina

By Sabina