Często w życiu potrzebujemy zmian, dlatego też co jakiś czas próbujemy pewnych innowacji w swoim mieszkaniu, aby poczuć się lepiej i bardzo komfortowo. Nie musimy od razu robić dużych remontów czy kupować nowych mebli, czasem wystarczy jedynie umiejętnie odnowić stare przedmioty, aby nabrały nowego blasku i uroku. Chcąc zmienić coś w nudnym i mdłym przedpokoju, możemy skupić się na jednej rzeczy, która stanie się centrum metamorfozy.

Może to być na przykład prosta, drewniana komoda. Wystarczy bowiem, że pomalujemy ją na ciekawy i żywy kolor lub przyozdobimy ją oryginalnymi motywami czy ornamentami przy pomocy szablonów i wnętrze zyska zupełnie innych charakter i wymiar. Jeśli posiadamy zaś nieco więcej zdolności plastycznych, możemy spróbować na komodę przenieść jakiś obraz czy bardziej skomplikowane elementy plastyczne.

Ręcznie malowana komoda jest nie tylko niezwykle urokliwa i zdobna, ale także bardzo spersonalizowana, dlatego też w wyjątkowy sposób buduje klimat wnętrza i podkreśla charakter właściciela mieszkania.

https://pozbruk.pl/wpis/zaaranzuj-idealny-ogrod/
Sabina

By Sabina