Puszcza Zielonka to bardzo szczególne i uznane miejsce wśród wielu młodych par. Z pewnością swoją uwagę przykuwa bliskością natury i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Na wesela w tej okolicy decydują się przede wszystkim osoby, które chcą zapewnić swoim gościom niezapomnianych wrażeń. Dzięki odcięciu od wielkiego miasta, wszyscy uczestnicy poczują się niemalże jak w bajce. Potrzeba jednak do tego odpowiedniej sali weselnej, których w okolicy nie brakuje. Dziś weźmiemy pod uwagę te, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem i świetnymi opiniami:

  • Pierwszą propozycją na mapie jest Weranda Home – Restauracja Sławica.

    Miejsce, które znajduje się w samym sercu Puszczy Zielonki, a konkretniej w Parku Krajobrazowym. Rezydencja usytuowana jest w bliskości natury, a w jej środku także nie brakuje jej elementów. Aranżacja sali bardzo silnie kultywuje tradycje staropolskie, choć nie brakuje tu zapożyczeń z najnowszych trendów designu. Dzięki temu w Weranda Home możliwe jest zorganizowanie wesela w niemalże każdym stylu. Zmiana zaledwie kilku detali może zapewnić świetną podstawę do najważniejszego wydarzenia w życiu. Warto wspomnieć, że rezydencja to nie tylko sala weselna.

    Goście mogą korzystać z niesamowitego tarasu, który prowadzi do ogrodu, ale także pomieszczeń dedykowanych odpoczynkowi. Miejsce oczywiście dodatkowo oferuje miejsca noclegowe;

  • Kolejną niebanalną propozycją na organizację wesela jest Ranczo w Dolinie, które także znajduje się w sercu Puszczy Zielonka. Jest to sala, która spodoba się miłośnikom starych, wiejskich aranżacji, ale także tym, którzy oczekują szczególnej ciszy i wyjątkowego kontaktu z naturą. Właściciele Ranczo oferują swoim gościom aż trzy sale o różnych wymiarach i stylistyce spośród których można wybierać. Dodatkowo, na uwagę zasługuje szczególna karta dan, która sporządzana jest według staropolskich przepisów. W Ranczo wykorzystywane są produkty, pochodzące z prowadzonego gospodarstwa.

    W tym wypadku także do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt miejsc noclegowych;

  • Na skraju Puszczy Zielonki znajduje się jeszcze jedno miejsce, które zasługuje na uwagę. Mowa o Osadzie Leśnej Trzy Dęby. Można skorzystać tu z dużej, klimatyzowanej sali, ale także terenów rekreacyjnych, które otaczają to szczególne miejsce. Mowa o sadzie, przydomowej altance grillowej i ogromnym polu piknikowym. Organizacja wesela w tym miejscu to także okazja to skorzystania z tradycyjnej kuchni polskiej oraz urokliwych pokoi. Do dyspozycji gości jest także miejsce z kominkiem i kanapami i urokliwy ogród z altanką.

.

spektrum-biznesu.pl
Sabina

By Sabina