Urządzenie sypialni jest niezwykle ważnym zadaniem. W tym pomieszczeniu będziemy bowiem wypoczywać, dlatego wystrój powinien umożliwić nam relaks i spokój. Nowocześnie urządzona sypialnia to coraz częstszy trend w wielu mieszkaniach. Osoby ceniące nowoczesność stawiają jednocześnie na minimalizm. W nowoczesnych sypialniach zabraknie zatem nadmiaru ozdób, co nie oznacza, że nie znajdziemy ich tam w ogóle. Wielu projektantów wnętrz zaleca, żeby w nowoczesnych sypialniach królowały tapicerowane łóżka.

Drewniane ramy raczej nie są wskazane w tego typu sypialniach. Łóżko powinno mieć prostą formę, bez zbędnych ozdobników. W sypialni nie powinno zabraknąć szafki nocnej. Ważne, żeby cechowała ją pojemność oraz proste fronty. Jeżeli zależy nam, żeby nasza nowoczesna sypialnia była jednocześnie przytulna, możemy zdecydować się na zawieszenie długich zasłon. Dobrym pomysłem będzie również zamieszczenie dywanu pod łóżkiem.

Łóżko może być ozdobione za pomocą kilku dekoracyjnych poduszek. Może również zostać ozdobione przez architekt wnętrz częstochowa.

Sabina

By Sabina