Upływający czas powoduje coraz częstsze pojawianie się i uwidacznianie efektów starzenia. Człowiek się zmienia, zmienia się jego budowa ciała, wygląd, zmienia się także jego skóra. Mniej elastyczna, której podskórne mięśnie stopniowo ulegają coraz większemu zwiotczeniu staje się coraz bardziej sucha oraz pomarszczona.

Pierwsze pojawiające się zmarszczki, uwidaczniają się przede wszystkim na czole, dzieląc je poprzecznymi liniami, powstają także podłużnie między brwiami. Wraz z upływem czasu zamieniają się w fałdy czy też w bruzdy powodując stopniowe opadanie powiek i obwisanie skóry. Początkowo używane wypełniacze, w postaci botulin, redukują takowe zmiany. Jednym z rozwiązań jest geneo zabieg kosmetyczny koszalin to miasto, w którym zabieg ten przeprowadzimy.

Jednak wraz z upływającym czasem, tylko zabieg operacyjny daje możliwość uzyskania znaczących efektów. Poprawia funkcjonalność oraz estetykę twarzy, powodując podniesienie skóry na czole oraz powiek. W przypadku kobiet blizny zostają ukryte pomiędzy włosami, natomiast u mężczyzn operacyjne cięcia przeprowadzane są na czole lub też bezpośrednio nad brwiami, powodując małą widoczność powstających blizn.

www.trojfazowy.pl
Sabina

By Sabina