Przygotowanie wymarzonego ślubu i wesela jak z bajki to trudne zadanie, lecz oczywiście nie jest to niemożliwe. Wystarczy odpowiednie zaangażowanie i głowa pełna pomysłów, aby ciekawie udekorować salę weselną czy zapewnić gościom interesujące rozrywki. Połączeniem obu będzie księga gości na wesele. Jest to pomysł, który pojawił się w zasadzie nie tak dawno, lecz ostatnio coraz więcej par młodych decyduje się wprowadzić taką właśnie księgę na swoje wesele.

Powód jest prosty: to nie tylko wspaniały element dekoracyjny, ale też świetna pamiątka dla pary młodej. Jak się bowiem okazuje, księga gości na wesele może przybierać różne rozmiary czy style, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, różny może być także sam sposób wpisywania się gości do takiej księgi, a sama księga może przybierać także różne postaci – to może być w zasadzie wszystko, po czym można pisać. W związku z tym, popularne są różnego rodzaju przedmioty związane z zainteresowaniami czy hobby pary młodej.

W ten właśnie sposób nowożeńcy mogą otrzymać niepowtarzalną pamiątkę, która pozwoli im w każdej chwili wrócić do tamtego magicznego dnia, kiedy złożyli sobie przysięgi.

Jaka powinna być księga gości na wesele?

Wielu osobom taka księga gości wydaje się po prostu nudna – ot, księga, do której goście mogą się wpisać. Często znajdują się tam różnego rodzaju porady, wspomnienia czy podziękowania dla pary młodej. Ale sama księga gości na wesele może dostarczyć także znacznie więcej atrakcji, zarówno dla samych gości, jak i dla pary młodej.

W ostatnich latach pojawiło się bowiem sporo oryginalnych pomysłów na niestandardową księgę gości. Wśród nich mamy chociażby zdjęcia z fotobudki, które można wklejać do takiej księgi, a obok nich napisać parę słów od siebie. Innym pomysłem może być rozwieszone na sztaludze płótno, na którym znaleźć mogą się różne malunki czy na przykład kolorowe odciski palców. Ciekawym rozwiązaniem są także puzzle – na przykład zrobione z dużego zdjęcia pary młodej – na których podpisze się każdy gość obecny na weselu.

Wreszcie, podpisy można składać na wielu innych różnych przedmiotach, które kojarzą się właśnie z parą młodą czy z ich zainteresowaniami. Jak więc widzimy, pomysłów jest naprawdę dużo, dzięki czemu z pewnością nasza księga gości na wesele będzie oryginalna i atrakcyjna dla wszystkich.

www.waytoimagine.com
Sabina

By Sabina