Urządzając pokój dla dziecka, staramy się stworzyć wnętrze niezwykle ciepłe i przytulne, które odzwierciedla osobowość naszego malucha. Oczywiście musimy pamiętać o podstawowych zasadach doboru koloru, funkcjonalności mebli i użyteczności materiałów, jednak warto zadbać także o drobne akcenty, które spersonalizują pokój dziecka. Idealnie sprawdzi się ciepła pościel oraz odpowiednio dobrane kocyki minky dla dziewczynki i chłopca. Ciekawym pomysłem jest także stworzenie filcowego napisu na ścianie z imieniem dziecka.

Wykonanie literek jest zajęciem precyzyjnym, jednakże nie wymaga od nas zbyt skomplikowanych umiejętności. Zwłaszcza, że nie muszą być one przymocowane idealnie prosto, bowiem w tej kwestii możemy pozwolić sobie na kreatywność. Natomiast sam efekt jest ciekawym elementem wystroju wnętrza, który podkreśla jego osobliwy charakter oraz sprawia dziecku dużo satysfakcji, podkreślając jego odrębność i indywidualność, a także posiadanie swojego miejsca na ziemi.

Filcowe napisy stają się coraz bardziej modne, ponieważ zgrabnie dekorują wnętrza i są dowodem na to, że ręcznie wykonane dekoracje mają dużo więcej uroku od tych dostępnych w sieciowych sklepach.

www.us.zagan.pl
Sabina

By Sabina